İnsan İlişkilerinde Başarılı Olmanın Yolları Leil Lowndes

İnsan İlişkilerinde Başarılı Olmanın Yolları

Leil Lowndes  

"Düşünen insan için gerçek bir rehber... sohbet kabiliyetleriniz için kullanabileceğiniz paha biçilmez bir kaynak." Sally Jesse Raphael

Daha önceleri hiç şu her şeyi elde etmiş gibi görünen başarılı insanlara gıpta ettiğiniz olmuş mudur? En iyi işlerde çalışır, en eğlenceli partilerde kendinden emin tavırlarıyla sohbet eder ve ilgi çekici dostluklar kurarlar. İş toplantılarında yaptıkları mükemmel ötesi konuşmalar da cabası.

Ancak, sizden daha akıllı olmadıkları gibi sizden daha iyi görünmezler de, buna ihtiyaç bile duymazlar. Başarılarının sırrı ustaca kullandıkları iletişim yeteneklerinde yatar. Leil Lowndes'ın kullanımı kolay ve etkili doksan iki tekniğiyle hayatınız, aşkınız ve işinizde mutlak başarıyı yakalamanın yollarını keşfedin ve bir iletişim üstadı olun.

İletişim konusundaki en güncel bilimsel araştırmaların Lowndes'ın ince zekasıyla harmanlandığı, buna ek olarak insanoğlu zaaflarının samimice mercek altına alındığı İnsan İlişkilerinde Başarılı Olmanın Yolları size pek çok şey vaat ediyor:

- Ortama unutulmaz bir giriş yapmak ve istediğiniz kişilerle tanışmak. - Vücut dili sayesinde her tarzdan izleyici kitlesini çekim alanına almak. - Yabancısı olduğunuz bir topluluğun arasındayken sanki onlardan biriymiş gibi görünmek, ortak noktanız olmasa dahi. - Partilerde bir politikacı gibi planlı hareket etmek. - Her nerede olunursa olunsun daima özgüveni olan, güvenilir ve karizmatik birisi olarak göze çarpmak.


  • Dizi: Hukuk Dizisi
  • Sayfa Sayısı: 313
  • Boyut: 13x19,5 cm